Charades!

Kelime oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57 MB
  • Version 2.6.2
  • Dil İngilizce
  • Firma FatChicken Studios
400'ün üzerinde heyecan verici oyun kartına sahip olan bu Charades! oyunu heyecan verici aktivite oyunlarından birisidir.

Eğlenceli ve heyecan verici aktivite oyunlarından biri olan Charades!  ile arkadaşlarınız veya ailenizle keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Dans etmekten, şarkı söylemekten, oyunculuktan ya da eskizden farklı zorluklarla oluşturulan Charades oyununda arkadaşlarınızın ipuçlarından yararlanarak karttaki kelimeyi bulmak için tahminlerde bulunabilirsiniz.

En iyi oyuncuları bile zorlayan Charades oyununda 45'in üzerinde tema da yer almaktadır. 400'den fazla heyecan verici oyun kartıyla dolu olan bu oyunda film karakterleri de yer almaktadır.

Arkadaşlarınıza karşı da oynayabileceğiniz Charades oyunu oldukça basit ve anlaşılabilir bir ara yüze de sahiptir. Telefonunuzu yukarı ya da aşağı eğerek yeni bir kart çizebileceğiniz bu oyunda danstan kaçıran aktiviteler, trivalara taklit etme gibi özellikler de bulunmaktadır.

Dans hareketleri, film karakterleri, hayvan krallığı, spor efsaneleri, masallar veya ünlüler gibi pek çok temaya sahip olan Charades oyununu sizde tamamen ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza yükleyebilir, arkadaşlarınızla birlikte heyecan dolu dakikalar geçirebilirsiniz!

Charades! indir
DİĞER SÜRÜMLER